Sala weselna

Sala weselna ośrodka ALABASTRO to idealne miejsce na zorganizowanie przyjęcia weselnego, komunijnego, chrzcin, oraz innych przyjęć okolicznościowych.

Miła atmosfera, profesjonalna i kompleksowa obsługa oraz znakomita kuchnia sprawią, że zadowolimy państwa gusta. Nasza sala znajduje się na obrzeżach Tomaszowa Mazowieckiego. Lokalizację obiektu, który położony jest wśród zieleni, charakteryzuje z jednej strony ciche otoczenie zapewniające Państwu dyskrecję i spokój, a z drugiej łatwy dojazd.

Organizujemy wesela jedno- lub dwudniowe. Serwujemy głównie kuchnię polską i staropolską z pieczonym prosiakiem lub dzikiem faszerowanym kaszą z grzybami, jak również specjały z dziczyzny np. comber z sarny, gulasz z dzika oraz stół z dziczyzną, a na nim wędzone polędwiczki z jelenia i sarny, kiełbasa z dzika i inne specjały. Latem proponujemy grilla na świeżym powietrzu, pokaz ogni sztucznych i inne atrakcje. Państwo młodzi na czas wesela mają do swojej dyspozycji apartament . Również dla gości weselnych mamy pokoje hotelowe w promocyjnych cenach.

Naszym priorytetem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie oraz stworzenie miłej i kameralnej atmosfery tak, aby pobyt u nas pozostał w Państwa wspomnieniach i skłonił do powrotu.

ZAPRASZAMY NA NIEZAPOMNIANE PRZYJĘCIE