Komunie

Wielki dzień w życiu małego człowieka

Zorganizujemy wyjątkowe przyjęcie komunijne, które na długo zapadanie w pamięć Państwa i zaproszonych gości. Do dyspozycji oddajemy przytulną i zaprojektowaną w trosce o najdrobniejsze detale salę restauracyjną z profesjonalną obsługą kelnerską. Oferujemy również oryginalne piwa z własnego browaru i możliwość zorganizowania wycieczki konnej, która może być atrakcją dla najmłodszych uczestników imprezy. Zachęcamy do skorzystania z naszych przytulnych wnętrz, które mogą stać się idealnym tłem dla rodzinnej sesji zdjęciowej.

Organizacja Komunii – przepyszne jedzenie

Uroczysty obiad komunijny odbywa się w przepięknej sali restauracyjnej o przytulnym wystroju. Ważnym elementem przyjęcia jest starannie opracowane menu. Przykładamy ogromną wagę do jakości, smaku i wyglądu serwowanych dań. Wszystkie potrawy są przyrządzane w naszej kuchni przez zespół doświadczonych kucharzy. Korzystamy z lokalnych składników, a gotowe dania spełnią potrzeby nawet najbardziej wymagających gości. Uwzględniamy Państwa preferencje i wyobrażenia co do jedzenia w tym wyjątkowym dniu, tak by spełniło ono oczekiwania zarówno głównego bohatera tego wydarzenia, jak i wszystkich gości. Dopełnieniem starannie skomponowanych potraw mogą być wyrafinowane trunki dobierane tak, by podkreśliły walory dań.


Dbałość o detale – perfekcyjna organizacja Komunii

Kompleksowa organizacja komunii i innych podobnych wydarzeń to specjalność naszego zespołu. Dokładamy wszelkich starań, by spełnić Państwa oczekiwania i dbamy, by spotkanie przebiegło w odpowiedniej atmosferze. Doglądamy każdego detalu – począwszy od wystroju i dekoracji sali, poprzez starannie skomponowane menu, a skończywszy na dyskretnej i sprawnej obsłudze. Dzięki temu będą się mogli Państwo w spokoju delektować radosną okazją, jaką jest I Komunia Święta dziecka.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, by cała uroczystość przebiegała zgodnie z oczekiwaniami. Możemy zaproponować nocleg – komfortowy pobyt w pokojach wysokiej klasy. To doskonała okazja, by spędzić kilka dni w rodzinnym gronie. Alabastro zapewnia komfortowe warunki pobytu dla gości w każdym wieku. Zachęcamy również do korzystania z uroków całego terenu położonego wśród malowniczej przyrody naszego miasta, w którym mieści się sala na komunie i z przyjemnością będziemy Państwa gościć.


Zapraszamy do kontaktu i wyboru jednej z sal w zależności od ilości gości.