wesela

Dzień połączenia dwóch serc

Proponujemy Państwu zorganizowanie wesela Waszych marzeń w Alabastro. Oferujemy przytulną i przestronną salę idealną na przyjęcie. Parkiet jest specjalnie przystosowany do tańca, więc huczna zabawa może z powodzeniem trwać do wczesnych godzin porannych. Na czas przyjęcia sala weselna zostanie udekorowana zgodnie z Państwa życzeniem. Nasz menedżer, zespół doświadczonych kucharzy oraz kelnerów będzie czuwał nad prawidłowym przebiegiem całej uroczystości. Jesteśmy pewni, że przyjęcie weselne w Alabastro na długo zapadnie w pamięć Pary Młodej oraz gości.


Sala weselna z doskonałym menu

Przygotujemy idealne przyjęcie w niemal każdym stylu. Zapewniamy także indywidualne menu skomponowane zgodnie z upodobaniami Pary Młodej oraz preferencjami gości. Gotujemy ze świeżych i lokalnych składników, by dania miały wyjątkowy smak. Dbamy również o sposób podawania potraw, jesteśmy więc pewni, że posiłki zachwycą Państwa i gości smakiem oraz wyglądem.


Wyjątkowa sala na wesele

Odpowiednia sala na wesele to jeden z trudniejszych wyborów, przed jakim stają przyszli małżonkowie podczas organizacji ślubu i przyjęcia. To jeden z czynników, który w największym stopniu decyduje o atmosferze, a także coś, co najczęściej zapamiętują goście. Nasz unikalny w skali całego województwa łódzkiego obiekt dysponuje salą na wesele, która idealne nadaje się do organizacji tego rodzaju uroczystości. To jednak nie jedyny jej atut. Ponadto wyróżnia nas profesjonalne podejście do organizacji wesela. Naszemu zespołowi zależy na tym, by nie zapomnieli Państwo swojego wyjątkowego dnia do końca życia, dlatego dokłada wszelkich starań, by całe przyjęcie przebiegło bez zarzutu i w niezwykłej atmosferze.

Zapraszamy do kontaktu i obejrzeniu galerii naszej fantastycznej sali weselnej